Jak odblokować popularne strony internetowe, takie jak Netflix, Facebook i CNN?

Życie jest niekompletne bez sieci społecznościowych i komunikacji internetowej, zwłaszcza jeśli chodzi o dobrze znane miejsca, takie jak Facebook, YouTube i Netflix, itp Jeśli mieszkasz w kraju, z rygorystycznymi prawem  które odmawiają  lub śledzą dostęp do popularnych witryn takich Facebooku i Netflix, na pewno trzeba pomóc!

Jest niezaprzeczalnym faktem, że Netflix zmieniła oblicze internetowego streamingu mediów oraz wypożyczalnią filmów – z milionów abonentów na całym świecie. Jednak amerykański Netflix ma lepsze i większe biblioteki filmów i programów telewizyjnych, w porównaniu do innych krajów. Nic dziwnego, to wpływa abonentów w innych krajach, takich jak Wielka Brytania czy Australia względu na ich mniejsze katalogów, w porównaniu do USA.

Zdarza się, że niektórzy dostawcy usług internetowych (ISP) może również zablokować / ograniczyć dostęp do niektórych stron internetowych (lub usunąć je z listy zaufanych źródeł) z różnych powodów. To może być zdefiniowana jako selektywnego cenzury internetu, które stosuje się do różnych stron internetowych w różnych krajach, w zależności od ich polityki państwa / państw szczebla.

Ten artykuł przedstawia Państwu różne sposoby dostępnych do odblokowania Netflix dostęp do treści na całym świecie, a także przezwyciężenia polityki cenzurę w Internecie, które ograniczają dostęp do niektórych popularnych stron internetowych w niektórych krajach.

1. Korzystanie z programu Smart Domain Name Server (DNS):

W prostych słowach, Smart DNS serwera proxy będzie zbierać dane dotyczące położenia geograficznego komputera i przekierowują go za pośrednictwem serwera komputerowego. Ten serwer jest dostarczany przez inteligentnego proxy DNS usługodawcy serwer i będzie znajdować się w obszarze, w którym specyficzna strona / treści są dostępne.

W celu ułatwienia zrozumienia, rozważmy inteligentnej DNS trasie obwodnicy, który zbiera i wysyła dane inną drogą komputera serwera zamiast zwykłej drodze. Instalacja inteligentnego DNS jest łatwe i nie wymaga żadnych aplikacji innych producentów do zainstalowania na komputerze. Pierwsze zarejestrowane dla Smart Proxy DNS usługodawcy serwer, zmień ustawienia DNS na swoim urządzeniu / routera podłączyć do inteligentnego serwera DNS, a dostęp do zawartości z dowolnego położenia geograficznego.

 

2. Korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej (VPN) usługę:

A VPN maski usługowa / ukrywa adres IP za pomocą mechanizmu tunelowania stwarza anonimowość i pomaga połączyć się z dowolnym serwerem na całym świecie, za pomocą adresu IP do wyboru. Usługa VPN zapewnia bezpieczeństwo, anonimowość, prywatność, bezpieczeństwo i szyfrowanie w czasie rzeczywistym, ponieważ brak danych logowania użytkownika / sesji jest przechowywany. VPN jest bezpieczny i bezproblemowy sposób dostępu do globalnej zawartości w porównaniu do inteligentnego serwera proxy DNS.

Istnieje wiele dostawców usług VPN do wyboru, na całym świecie. Chociaż szyfrowanie w czasie rzeczywistym mogłyby obniżyć Internetu przez trochę tad, jeśli jesteś gotów do kompromisu w sprawie prędkości dla cyfrowego anonimowości i prywatności, a następnie usługa VPN jest właściwym wyborem dla Ciebie, aby uzyskać dostęp do geo-ograniczone miejsca na komputerze osobistym.

Jedne z najlepszych usługodawców VPN zawiera

3. Korzystanie dodatki przeglądarki:

Chociaż istnieje wiele stron internetowych cyfrowe twierdząc, że to proste i łatwe do zainstalowania rozszerzenie przeglądarki może pomóc odblokować Netflix z dowolnego miejsca na świecie.

Chociaż większość z nich twierdził, że jest darmowe rozszerzenia, nie może być liczne wady takie same. Internauci nie mogą całkowicie polegać na tych dodatki przeglądarki, zważywszy, że może to mieć wpływ na bezpieczeństwo komputera i prywatności, jak dodatki mogą uzyskać dostęp do poufnych materiałów podczas ich sesji przeglądania Internetu.

Niektóre z rozszerzeń Google Chrome to Blockless, Zenmate, Mediahint, Proxmate, Browsec, Betternet, fregata Justunblock, Hola, ukradkiem, i wiele więcej.

Wniosek:

Inteligentny DNS jest szybszy niż usługi VPN; natomiast usługa VPN jest bezpieczniejsze niż Smart serwera proxy DNS. Teraz, jeśli wciąż zastanawiasz się, czy trzeba użyć funkcji Smart DNS lub usługę VPN odblokować Netflix i innych popularnych witryn geo-ograniczona, oto szybkie przypomnienie.

Rozważyć jesteś mieszkańcem Wielkiej Brytanii, który jest przy użyciu UK Netflix, ale chciałby, aby uzyskać dostęp do katalogu większy od amerykańskiego Netflix, następnie Inteligentne DNS jest właściwym wyborem dla Ciebie, ponieważ cyfrowy anonimowość nie jest twoim głównym problemem.

Jednakże, jeśli znajdują się w kraju o ścisłej cenzury w Internecie , gdzie popularnych witryn takich jak Netflix, Facebook i YouTube między innymi są blokowane / niedostępne, wówczas usługa VPN jest właściwym wyborem, ponieważ zapewnia nie tylko dostęp do globalnej treści, ale również pomaga bypass polityka cenzury internetu bez złapanym!

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Artykuły

Brak grafiki

Definicja VPN dla nieinformatyków ||

Styczeń 5, 2017 admin 0

Po pierwsze : VPNy z założenia mają pomóc Ci chronić twoją prywatność poprzez szyfrowanie ruchu i przypisanie „fałszywego” IP. Wówczas providerzy mają utrudnioną analizę Twojego […]

Vpn jak używać ?

Listopad 17, 2016 admin 2

Jak używać VPN : VPN jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku korzystania z sieci publicznej (powszechnie dostępne i niezabezpieczone gorąco spot’ów łączy kafejek internetowych i […]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*