10 powodów do korzystania z sieci VPN

1 ) Pełny dostęp do Netflix i strumieniowego przesyłania zawartości z poza USA

Ponieważ umów autorskich, Netflix i Hulu i Pandora i innych strumieniowych dostawcami mediów nie może transmitować wszystkie treści poza USA. Oznacza to wiele filmów i pokazy są zablokowane dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Ameryce Południowej, Australii, Azji i Europie. To wykonanie geograficzny jest zarządzany przez czytanie swój adres IP logowania użytkownika i śledzenie go do jego kraju pochodzenia.

Za pomocą usługi VPN, można manipulować adres IP urządzenia będzie od wewnątrz USA, w tym odblokowywania dostępu do bardziej Netflix i Pandora strumieni. Trzeba będzie skonfigurować film telewizyjny odtwarzacza lub urządzenia mobilnego korzystania z połączenia VPN, ale jeśli jesteś fanem strumieniowe, to wysiłek i koszt VPN są tego warte.

2 )
Pobieranie i wysyłanie plików w P2P Prywatność
Torrent pobieranie: największy i najbardziej kontrowersyjna forma korzystania z Internetu dzisiaj. Photo Library / Getty Images

MPAA i inne kina i muzyki stowarzyszenia absolutnie nie znoszą wymiany plików P2P. Zarówno ze względu na zysk i legalności, MPAA i inne władze chcą zakazać użytkownikom udostępnianie filmów i muzyki w Internecie. Oni złapać przestępców poprzez podszywanie współuczestniczącymi plików lub poprzez podsłuchiwanie sygnału ISP.

VPN może być p2p najlepszy przyjaciel autora. Choć połączenie VPN spowolni swoją przepustowość o 25% – 50%, będzie to szyfr pobieraniem plików, przesyłanie i rzeczywisty adres IP, dzięki czemu są rozpoznane przez władze. Jeśli jesteś uczestnikiem plik i nie chcą ryzykować ściganie autorskich lub pozwy cywilne, na pewno rozważymy spędzeniu 15 dolarów miesięcznie na dobrym VPN. Prywatność i ochronę przed nadzorem są zdecydowanie warto.

3)
Użytku publicznego lub hotelu Wi-Fi w Confidence

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, ale że Starbucks hotspot, a 10 dolarów dziennie hotelu Wi-Fi to nie bezpieczne dla poufnej poczty elektronicznej i przeglądania. Publiczne wi-fi nie oferuje szyfrowanie użytkowników, a twoje sygnały nadawane są na tyle zrozumiały dla nikogo podsłuchiwać. To bardzo proste, nawet dla młodzieży haker przechwycić niezaszyfrowane sygnału Wi-Fi przy użyciu fałszywych hotspot Evil Twin lub Firefox Sabotaż danych wtyczki. Publicznego Wi-Fi jest strasznie niepewnie i jest chyba największym powodem, dlaczego użytkownicy mobilni powinni rozważyć spędzeniu 5 do 15 dolarów miesięcznie za bezpieczeństwo połączenia VPN.

Jeśli zalogujesz się do publicznych sieci Wi-Fi, a następnie połączyć się z osobistym VPN , wszystkie swoje hotspot użytku internetowej zostaną zaszyfrowane i ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Jeśli jesteś samotnie lub użytkownik, który jest regularnie przy użyciu publicznej sieci bezprzewodowej, a następnie VPN jest bardzo mądra inwestycja w prywatność.

4)
Wyrwać się z restrykcyjnej sieci w pracy / szkole

Jako pracownik spółki lub student na szkoły / uczelni, będzie podlegać „dopuszczalnego użytkowania” polityki do przeglądania internetu. „Dozwolonego użycia” jest często dyskusyjna, i wiele organizacji będzie nakładać drakońskie ograniczenia, takie jak blokowanie się od sprawdzenia na stronie Facebook, odwiedzając YouTube, czytania Twitter, surfing Flickr, wykonując komunikatory, a nawet dostępu do poczty Gmail lub Yahoo.

Połączenie VPN pozwoli Ci „ tunelu out ” restrykcyjnej sieci i łączyć się inaczej-ograniczone strony i serwisy webmail. Co ważniejsze: treść przeglądania sieci VPN jest kodowany i nieczytelne dla administratora sieci , więc nie może zbierać wszelkie dowody nagrany o konkretnych działaniach internetowych. About.com nie zaleca naruszono zasady dozwolonego użycia jako zasady, ale jeśli czujesz, że mają uzasadnione powody pominięciem swoich szczególnych ograniczeń sieciowych, a następnie połączenie VPN pomoże.

5)
Cenzury i nadzor .Niektóre kraje będą cenzurować strony internetowe i treści e-mail.

W ten sam sposób „” dozwolonego użycia zasady są egzekwowane w zakładach pracy i szkołach, niektóre narody wybrać narzucić opresyjny cenzurowania internetu na całych swoich krajach. Egipt, Afganistan, Chiny, Kuba, Arabia Saudyjska, Syria i Białoruś są przykłady krajów, którzy nadzorowaniem i ograniczyć dostęp do sieci World Wide Web.

Jeśli mieszkasz w jednym z tych krajów restrykcyjnych, łącząc się z serwerem VPN pozwoli na „ tunel z ” ograniczeń cenzury i dostęp do pełnej World Wide Web . Jednocześnie VPN ukrywa swoją aktywność strona po stronie z dowolnego podsłuchem rządowej. Podobnie jak w przypadku wszystkich połączeń sieci VPN, przepustowość będzie wolniejsze niż uncloaked internecie, ale wolność jest absolutnie warto.

6 )
Płaszcz swoje rozmowy telefoniczne VOIP

Voice-over-IP (Internet) Telefonowanie jest stosunkowo łatwo podsłuchiwać. Nawet hakerzy pośredniego szczebla mogą słuchać do połączeń VoIP. Jeżeli regularnie korzysta z usług VOIP jak Skype, Lync, lub online głos na czacie, zdecydowanie rozważyć wdrożenie połączenia VPN. Miesięczny koszt będzie wyższy, a prędkość VOIP będzie wolniejsze z VPN, ale prywatność jest bezcenne.

7)  Nie pozwól Google mogło zapisywać  Twoje wyszukiwania …

Podobnie jak to, czy nie, Google, Bing i innych wyszukiwarek będzie skatalogować każdą wyszukiwarkę internetową możesz wykonać. Twoje forum wybory wyszukiwania są następnie dołączone do komputera adres IP , a następnie są wykorzystywane do dostosowywania reklam i przyszłych wyszukiwań na komputerze. To może wydawać katalogowania dyskretne i może nawet użyteczne, ale jest to również ryzyko dla przyszłych zakłopotanie publiczne i społeczne faux pas.

8 )

Wiadomości lokalne sieci może być dość podejrzanie w niektórych krajach, a dostęp do swojej ulubionej telewizji strumieniowej, gier sportowych, pasze i wideo mogą być zablokowane, gdy jesteś z dala od swojego kraju.

Przez zastosowanie połączenia tunelu VPN, można zmusić pożyczone połączenia dostęp do swojego kraju, jak gdybyś fizycznie tam, umożliwiając w nim swoją ulubioną piłkę nożną i karmi telewizja i serwisy.

9)

Być może jesteś sławna, czy jesteś pracownikiem robi badania rynku konkurencji. Być może jesteś dziennikarzem lub pisarzem, który obejmuje wrażliwych tematów, takich jak zbrodnie wojenne, przemoc wobec kobiet lub handlu ludźmi. Być może jesteś oficer śledczy badają cyberprzestępców. W każdym z tych przypadków, to w najlepszym interesie, aby komputer namierzenia celu zapobiegania represji.

Osobisty Połączenie VPN jest najlepszym wyborem dla manipulowania swój adres IP i renderowania cię do wykrycia.

10)
Ponieważ wierzysz prywatności jest podstawowym prawem

Wszystkie powyższe powody Niezależnie od tego, że jesteś zwolennikiem prywatności oraz prawo do nadawania i odbierania bez monitorowany i skatalogowane przez władze. I to jest chyba największy powód filozoficzny chcesz spędzić 15 dolarów miesięcznie na dobrą obsługę połączeń VPN.

No votes yet.
Please wait...

Artykuły

Brak grafiki

Definicja VPN dla nieinformatyków ||

Styczeń 5, 2017 admin 0

Po pierwsze : VPNy z założenia mają pomóc Ci chronić twoją prywatność poprzez szyfrowanie ruchu i przypisanie „fałszywego” IP. Wówczas providerzy mają utrudnioną analizę Twojego […]

Vpn jak używać ?

Listopad 17, 2016 admin 2

Jak używać VPN : VPN jest bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku korzystania z sieci publicznej (powszechnie dostępne i niezabezpieczone gorąco spot’ów łączy kafejek internetowych i […]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*